Innowacje w PROBIO

Nowe wartości i rozwiązania są podstawami postępu. Gdy spojrzymy na średnie dzienne przyrosty, zużycia paszy oraz inne parametry hodowlane zwierząt gospodarskich dziś i choćby 10 czy 20 lat temu zauważymy kolosalny rozwój, który nie był by możliwy bez zaangażowania technologii i nauki.

Rynek weryfikuje zarówno hodowców jak i firmy paszowe. W PROBIO inwestujemy w postęp poprzez liczne działania naukowe, techniczne, organizacyjne i komercyjne. Naszym celem jest przekazanie przewagi.

Bezpieczeństwo

Systematyczna kontrola jakość komponentów wykorzystywanych w naszej firmie to gwarancja jakości Państwa produktu. W celu analizy zagrożeń i kontroli punktów krytycznych wprowadziliśmy system HACCP, będący powiązanymi ze sobą procedurami, realizującymi zarzadzanie bezpieczeństwa żywności.

Ponadto w 2019 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat GMP +. System ten jest programem którego celem jest zapewnienie bezpieczeństwa pasz na wszystkich etapach produkcji. Ma on na celu wyeliminowanie wszelkiego rodzaju skażeń i zanieczyszczeń i opiera się na założeniu, że łańcuch produkcji pasz jest częścią produkcji żywności. W związku z powyższym nasze komponenty dostarczają tylko odpowiednio certyfikowani dostawcy, którzy muszą spełniać rygorystyczne normy.

Równie istotna jest dla nas wewnętrzna kontrola, którą zapewnia nasze laboratorium. Dokładna analiza zbóż, komponentów białowych, a także gotowych mieszanek paszowych to podstawa naszego doradztwa i hodowcy często z niej korzystają, co przekłada się później na wynik hodowlany.

Współpracujemy również z wieloma certyfikowanymi i akredytowanymi laboratoriami, dlatego w sytuacjach wymagających wsparcia zewnętrznego, jak choćby podejrzenie, że pasza może być skażona mykotoksynami, służymy naszym klientom pomocą.

To wszystko jest gwarancją stabilności produktów PROBIO i absolutnym brakiem przypadkowości.

Logo Proline

PROline

Innowacyjne podejście przekładamy też na nasze produkty.

Linia PROline to specjalistyczne dodatki paszowe opracowane w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe. Jest to nasz łącznik zaawansowanej wiedzy i praktyki. Są to rozwiązanie niestandardowe.

Gama produktów specjalistycznych, która obok premiksów cieszy się największym uznaniem wśród naszych klientów. Do standardowych rozwiązań żywieniowych wprowadzają one najnowsze doniesienia ze świata nauki, przekładając się na jeszcze lepsze wyniki produkcyjne i zdrowotność.